Krúžkovica September 2022

Prvé offline stretnutie účastníkov všetkých Krúžkov.
Základná cena lístka (10 €) pokrýva náklady na občerstvenie. Príspevok nad túto sumu bude použitý výhradne na rozvoj Krúžkov.
KEDY: 22. 9. 2022 17:00
KDE: LEAF Academy, Sasinkova 13, 811 08 Bratislava

Pozývame ťa na prvú offline ”Krúžkovicu”!

Možno nevieš, ale momentálne je v 33 Krúžkoch zapojených takmer 300 zaujímavých ľudí z rôznych oblastí na Slovensku i v zahraničí. Väčšina z vás sa stretáva v úzkom kruhu svojej skupiny, a my by sme radi vytvorili priestor pre tých, ktorí majú chuť spoznať sa aj osobne, a preto ťa srdečne pozývame na prvé offline stretnutie všetkých Krúžkov.

Na čo sa môžeš tešiť?

Spoznáš náš skvelý tím dobrovoľníkov, ktorý prispel k vzniku programu a ktorý nám neúnavne pomáha rozvíjať Krúžky aj naďalej. Stretneš ďaľších aktívnych ľudí z iných Krúžkov, ktorým záleží na kvalite života na Slovensku a ktorí majú chuť rozvíjať seba i svoje okolie. Môžeš sa tešiť aj na “catch-up” 🥫 so známymi tvárami a možnosť spoznať mnoho nových a inšpiratívnych ľudí cez networkingovú aktivitu a neformálne konverzácie.

Ako bude stretnutie vyzerať?

17:00 – oficiálny začiatok a príchod hostí
17:00 – 17:45 – uvítacia hodinka s pohárom sektu
17:45 – 21:00 – neformálny networking a nepovinné aktivity na spoznávanie sa

Parking: za poplatok v okolitých uličkách alebo v budove stanice Nivy 3h zdarma, po zaregistrovaní tvojho auta do aplikácie Ahoj Nivy 4h zdarma

Ak máš chuť priniesť fľašu obľúbeného vínka, neváhaj 😊

Tešíme sa na Teba!
Tím Krúžky od LEAF

Krúžkovica September 2022