LEAF workshopy na výstave “Kam na vysokú” v Trnave

Rozvojové workshopy šité na mieru pre učiteľov a študentov organizuje nezisková organizácia LEAF na výstave „Kam na vysokú“.
Kedy: 28. 1. 2020 (utorok)
Kde: Hotel Holiday Inn, Hornopotočná 5, 917 01 Trnava
Účasť na workshope je zadarmo – počet miest je limitovaný, stačí sa zaregistrovať na vybraný typ a čas workshopu (viac info nižšie v popise):

Ponúkame zaujímavé rozvojové workshopy šité na mieru pre učiteľov a študentov, ktoré sme pripravili pre výstavu „Kam na vysokú školu“ v spolupráci s  Národným kariérnym centrom SK.

Sme slovenská mimovládna nezisková organizácia LEAF s ambíciou zlepšovať kvalitu života na Slovensku. Venujeme sa osobnému rozvoju žiakov, študentov a učiteľov na celom Slovensku.

Workshop určený učiteľom

  • Ako na šťastie – rozvíjanie študentov aj v sebapoznaní a budovaní vzťahov
  • Workshop sa bude venovať potrebe osobnostného a sociálneho rozvoja žiakov a predstaví Vám portfólio prístupov, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré budú pre Vás a Vašich žiakov najlepšie.
  • Naša mentorka z Individuálneho rozvojového programu pre učiteľov (IRPU) vám prinesie užitočné rady a alternatívne prístupy využitia coachingu a mentoringu s vašimi študentami.
  • Workshop je určený učiteľom stredných škôl, ktorí sa aktívne zaujímajú o svoj osobný rozvoj

Z dôvodov poskytnutia kvalitného workshopu je počet miest učiteľov limitovaný na 20 v každom časovom bloku.

Workshop určený študentom

  • Si zapálený pre svoje koníčky a chceš ich posunúť na ďalšiu úroveň? Chcel by si zlepšiť niečo vo svojom okolí? Nevieš kde začať?
  • Predstavíme ti metódu Project Canvas, ktorá ti pomôže pochopiť, na čo musíš myslieť, keď chceš svoje sny premeniť na realitu. Tvoj vlastný projekt ti môže zmeniť život a  nakopnú ťa tým správnym smerom, aby si si mohol plniť svoje sny.
  • Spoznáš tvorivých mladých ľudí z tvojho regiónu.
  • Dozvieš sa o zaujímavých príležitostiach pre študentov, ktoré ťa posunú vpred.
  • Workshop je určený aktívnym študentom 1-3. ročníka stredných škôl, ktorí vyhľadávajú príležitosti pre osobný rozvoj. Z našich skúsenosti odporúčame workshop ponúknuť konkrétnym študentom.

Počet miest študentov na workshope je limitovaný na 20 v každom časovom bloku.

LEAF workshopy na výstave “Kam na vysokú” v Trnave