SPAP Christmas Party 2021

KEDY: 22. 12. o 19:00
KDE: DANCEHAUS, Stromová 3280/16, 831 01 Bratislava

10 

SPAP je po takmer dvoch rokoch späť s obľúbenou Christmas Party pre Slovákov pôsobiacich v zahraničí, navrátilcov aj inšpiratívne slovenské firmy! 

Môžeš sa tešiť na skvelú vianočnú atmosféru pri chutnom jedle, výbornom víne a zaujímavých konverzáciách so Slovákmi, ktorí pôsobia alebo študujú v zahraničí, kde robia našej krajine skvelé meno. Tiež stretneš a spoznáš navrátilcov a navrátelkyne, ktorí sa rozhodli svoje skúsenosti zo zahraničia priniesť späť na Slovensko a rozvíjajú jedinečné myšlienky tu. 

Na čo sa môžeš tešiť? 

Dozvieš sa, čo sa za posledný rok a pol v LEAFe udialo aj to, ako vyzerá jeho budúcnosť. Tiež spoznáš možnosti, ako sa vieš aj naďalej zapájať do aktivít organizácie zo Slovenska aj zahraničia cez mentoring, dobrovoľníctvo, konzultovanie startupov, circles, pracovné skupiny a mnoho ďalšie. Môžeš sa tešiť aj na “catch-up”🥫 so známymi tvárami a možnosť spoznať mnoho nových a inšpiratívnych ľudí cez série networkingových aktivít a neformálnych konverzácií. Samozrejme sme si pripravili aj pár vianočných prekvapení. 

COVID-19 opatrenia 

Hoci chceme vytvoriť na evente čo najpríjemnejšiu atmosféru, dbáme aj na bezpečie všetkých účastníkov, preto si dávame naozaj veľký pozor, na dodržiavanie všetkých stanovených pravidiel a opatrení. V súčasnosti sú na Slovensku povolené hromadné podujatia, do ktorých spadá aj SPAP Christmas Party, len pre plne zaočkovaných a prekonaných ľudí. Preto budeme na vstupe kontrolovať : 

  • GreenPass alebo akékoľvek iné oficiálne potvrdenie o plnom zaočkovaní 
  • Certifikát o prekonaní COVID19
  • taktiež budeme od každého účastníka vyžadovať PCR test nie starší ako 72 hodín alebo Antigénový test nie starší ako 48 hod. Toto opatrenie hoci nie je stanovené štátom, veríme však, že je nevyhnutné na to, aby sme znížili riziko nákazy na minimum. Keďže si uvedomujeme, že pre niekoho môže byť zaplatenie testu príliš veľký finančný záväzok, LEAF poskytne možnosť získania PCR aj Antigénových testov zadarmo alebo za minimálny poplatok deň pred konaním eventu aj v daný deň. Viac informácií ti pošleme už čoskoro.

Prosím, chráňme sa navzájom a dodržiavajme spomínané opatrenia. 

Ako bude celý večer vyzerať?

19:00- oficiálny začiatok a príchod hostí 

19:00-19:45- uvítacia hodinka so šampanským 

19:45-20:30- novinky zo života LEAFu a informácie o zaujímavých príležitostiach, do ktorých sa môžeš zapojiť

20:30-2:00- neformálny networking a nepovinné aktivity na spoznávanie sa 

Dress code: Ako to už býva zvykom, business casual úplne postačí. Akýkoľvek vianočný prvok zakomponovaný v tvojom outfite je vítaný. 

Tešíme sa na Teba!

Tím SPAP